Aangezien ik ook een groot fan ben van autosport, reis ik jaarlijks regelmatig af naar een groot evenement. Deze maand had ik nog een door corona restricties uitgesteld bezoek aan Silverstone staan en Oostenrijk kon ik paar dagen voor de race nog aan kaarten komen.
Silverstone was het fotograferen niet heel eenvoudig door de hoge hekken en ook het weer wilde niet meewerken. Oostenrijk is altijd goed te fotograferen en ook de vele andere raceklassen en luchtshow is leuk om te doen.
Hieronder een heel kleine selectie van wat ik gefotografeerd heb, vaak is het veel van hetzelfde, vandaar maar een paar voorbeelden. Suggesties en feedback zijn uiteraard welkom. De settings heb ik er weer bij gezet.
1/320 F9 iso 400 Oostenrijk

1/250 F8 iso 200 Oostenrijk

1/500 F8 iso 200 Oostenrijk

1/2000 F8 iso 640 volle stop overbelichting Oostenrijk

1/2000 F9 iso 1000 volle stop overbelichting Oostenrijk

1/160 F8 iso 100 Silverstone

1/400 F9 iso 100 Silverstone

En nog een geweldige inhaal actie van Max in Woodcote

