Ik zit te spelen met geosetter (http://www.geosetter.de/) en zou graag de hoogte informatie van internet halen aan de hand van de positie uit een gpx file. Nu haalt geosetter ook de hoogte uit de gpx file, maar deze wijkt behoorlijk af van de realiteit. Is dit mogelijk?
Wellicht heb ik later (of anderen) nog meer vragen, wat mij betreft worden die dan ook hier gepost. Misschien worden we er dan met zijn allen iets wijzer van.
Doorgewinterde geosetter gebruiker gezocht.
ModeratorCOLON Global Moderators
Forumregels
In dit (sub)forum gelden aanvullende huisregels.
In dit (sub)forum gelden aanvullende huisregels.
- pascal2704
- Canon shooter+
- BerichtenCOLON 325
- GeregistreerdCOLON 24 Apr 2009 22:56
- WoonplaatsCOLON Echt
- CONTACTCOLON
http://www.pascal.nl" onclick="window.open(this.href);return false;
- pascal2704
- Canon shooter+
- BerichtenCOLON 325
- GeregistreerdCOLON 24 Apr 2009 22:56
- WoonplaatsCOLON Echt
- CONTACTCOLON
Mijn android smartphone, dat kan natuurlijk ook een reden zijn.boels069 schreefCOLONWeet je zeker dat het gpx-bestand juist is?
Welk programma/apparaat heeft het bestand aangemaakt?
Ik ben van plan een i-gotU GT-800 PRO te kopen, gaat het daar beter mee?
http://www.pascal.nl" onclick="window.open(this.href);return false;
- Chris Tettero
- Donateur
- BerichtenCOLON 1689
- GeregistreerdCOLON 24 Jun 2006 11:34
- WoonplaatsCOLON Den Haag
- CONTACTCOLON
En lopen de klokken gelijk? Maar ik heb ook gemerkt dat het loggen op een smartphone niet geweldig is.
Kijk dit is nu een onderschrift...
- pascal2704
- Canon shooter+
- BerichtenCOLON 325
- GeregistreerdCOLON 24 Apr 2009 22:56
- WoonplaatsCOLON Echt
- CONTACTCOLON
Kennelijk zijn die hoogtes gewoon niet heel nauwkeurig. Ik heb nu die i-gotU GT-800 PRO en die is een stuk beter, maar wijkt nog steeds een meter of 10 af. Positie is wel behoorlijk nauwkeurig overigens. Ook voor het overige wel een aanrader.
http://www.pascal.nl" onclick="window.open(this.href);return false;